نیاز های ابتدایی

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نیاز های اولیه هر خانه ای به ابزار در زندگی شهری و روستایی چی چیزی می تواند باشد

نیاز های ابتدایی

در زندگی امروزه که با هر جابجایی خانه و یا تعمیرات جزیی در منزل نیاز به یک سری ابزار وجود دارد که ما را در صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند .

از ابزار های دستی مانند انبر ها و پیچ گوشتی ها و آچار ها که احتیاج اولیه هر خانه است البته بسته به دست به آچار بودن و مورد استفاده بودن آن ابزار هم است بگذریم که می توان به صورت ست و یا عددی می توان خرید . ابزار برقی نیز یکی از مهم ترین و لازم ترین ابزار هایی می باشد که در هر مکانی مورد نیاز است .

شاید گفته شود شخص می تواند به جای هزینه یک عدد ابزار برقی مانند یک دریل ساده از کسی یک دریل امانت بگیرد و کارش را انجام و سپس به شخص پس بدهد ولی اگر قضیه را به نحو دیگری ببینید کسی که دریل را دارد حتما از این ابزار استفاده کرده است و هر احتمالی در خرابی آن وجود دارد و اگر این  امر در دست شما اتفاق بیفتد آن وقت است که به جای یک دریل دست دوم می بایست یک دریل نو به آن شخص پس بدهید .

از همه این مطالب که بگذریم داشتن یک سری ابزار برقی باعث می شود شما یک سری کارهای شخصی که شاید هم زیاد نیاز نباشد ولی باعث شود زیبایی و تنوع در منزلتان ایجاد شود لازم به نظر آید .

اولین و مهم ترین ابزار برقی که در هر خانه مورد نیاز می باشد یک دریل ضربه ای مناسب برای کارهای شخصی است .

تشخیص این که این دریل در چه سطحی باشد به نوع کاری که ما می خواهیم انجام دهیم بستگی دارد ولی داشتن موارد زیر لازم به نظر می آید .

  • کلید الکترونیکی (برای داشتن دور کم و یا زیاد )
  • چپ گرد راست گرد ( برای باز و بستن پیچ و هم چنین اگر مته گیر کرده باشد)
  • سه نظام حداقل 10 م م ( ولی مناسب تر 13 م م می باشد)
  • حداقل وات 500 وات واقعی
  • ترجیحا داشتن کیف برای محافظت بهتر

این موارد جزء مهم داشتن یک دریل نرمال و خوب می باشد .

بعد از یک دریل خوب داشتن یک اره عمود بر مفید است

اره عمودبر و یا اره چکشی برای برش انواع مواد از جمله چوب پلاستیک فلزات نازک مورد استفاده است . همانطور که می دانید کارهای چوب هزینه های سنگینی دارد که داشتن حداقل یک اره خیلی از کارهای ما را مرتفع می کند.

برخی از افراد کار با فلزات را ترجیح می دهند به کار با چوب که در این صورت داشتن یک مینی سنگ می تواند خواسته ما را برآورده کند .

مینی سنگ ابزاری برای برش فلزات و کانی ها از جمله سنگ و آجر و سیمان و همچنین برای ساب زدن سطح فلزات و سیقلی کردن آنها می باشد .

این سه مورد جرء موارد مهم  برای هر شخصی می باشد و اگر کمی خلاق باشیم داشتن

و ابزار های دیگر که بسته به نیاز می توان خریداری کرد .

با سپاس فراوان ایران بوش

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha