روش استفاده از کارواش

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

کارواش دستگاهی که در زمان و آب صرفه جویی می کند ؟

روش استفاده از کارواش

کاواش چیست ؟ برای چه چیزی از آن استفاه می کنیم ؟ چه کارواشی مناسب ما هست ؟ و سئولاتی از این قبیل که در هنگام خرید برای ما ایجاد می شود .

از زمانی که شهر ها صنعتی شدن و سرعت کار بالا رفت افراد مختلف برای کم کردن هزینه ها و سرعت بخشیدن به کارها مجبور به اختراع ابزار هایی شدن که در این عمر به آنها کمک کند . ابزار های مختلفی به این نیت تولید شدند که یکی از آنها دستگاه شستشو به وسیله آب بود ، یا همان کارواش که با فشار های مختلف آب را به هر سطحی که می خواستیم می پاشاندیم .

کاواش های ابتدایی به صورت ساده بودن به صورتی که حجم خروجی آب را کم می کردن تا آب با فشار بیشتر خارج شود ولی به مورور زمان دستگاه ها واقعی شده و مقدار فشار بیشتری را برای ما ایجاد کرده اند به گونه ای که می توان گفت هر فشاری که نیاز داشته باشیم بسته به نوع کارواش در اختیار داشتیم .

شرکت های تولید کننده ابزار ، برخی به صورت مستقیم و برخی به صورت غیر مستقیم اقدام به ارائه کارواش در مدل ها و قدرت های مختلف کرده اند  که می توان به بوش ماکیتا هیتاچی کارشر و دیگر کمپانی های اشاره کرد که در این میان شرکت های متفرقه که اعتبار جهانی هم ندارند در کنار محصولات دیگرشان اقدام به تولید کارواش های مختلف کرده اند .

کاواش ها را عموما کسانی استفاده می کنند که نیاز به شستشوی سطوح مختلف دارند که ابتدایی ترین مورد مصرف این دستگاه برای شستشوی ماشین و خودرو می باشد .

از موارد مورد استفاده این دستگاه شستشوی 

  • سطوح حیاط
  • دیوارها
  • شیشه های جام بزرگ
  • کارگاه ها
  • جرم زدایی از استخر ها و برکه های مصنوعی
  • استبل

و خیلی از موارد که به احتی نمی توان با شلنگ آب معمولی و فرچه این کار را کرد .

یکی از مواردی که باعث می شود اقدام به خرید کاواش کنیم سرعت کار و مصرف بسیار پایین آب می باشد .

توجه کنیم به علت تنوع در نوع و مدل ها و همچنین قیمت های مختلف برای این دستگاه که دارای اختلاف قیمت بین مدل های بالا و پایین می باشد بر اساس نوع خواسته و نیاز اقدام به خرید کنید تا هزینه اضافی نکنید.

در مقاله های بعدی  بیشتر در این زمینه شرح داده خواهد شد .

نظرات

 
   
 
Captcha