اره بنزینی

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

اره بنزینی یکی از مهم ترین ابزار های باغبانی می باشد که در هرس و خورد کردن چوب و درخت و همچنین کنده بسیار کاربردی می باشد

اره بنزینی

اره موتوری یکی از ابزار های مهم در باغبانی می باشد که شاید به جرعت به توان گفت اولین ابزاری باشد که یک باغبان نیاز اشته باشد .

اره موتوری به علت این که نیازی به برق برای تولید انرژی ندارد به راحتی در هر مکانی می توان از آن استفاده کرد . این دستگاه ها دارای موتور دو زمانه میباشند که این به آن معنا می باشد که باید روغن و بنزین با هم مخلوط شود که در هنگام کارکردن احتراق کامل انجام شود و دستگاه به درستی کار کند . در ضمن درصد ترکیب این دو در هر برندی متفاوت است که به صورت کلی و عمومی می توان گفت ترکیب 1 به 25 می باشد . ضمن این که در هنگام استفاده حتما از بنزین سوپر استفاده نمایید .

از برند های معروف و حرفه ای که حرفی برای گفتن دارند می توان به برند برند اشتیل و همچنین دولمار اشاره کرد که هر دو این شرکت ها آلمانی می باشد که البته مانند همه برندها برخی از محصولاتشان را در کشور های دیگر تولید می کنند .

شرکت دولمار توسط شرکت ماکیتای ژاپن خریداری شده است که برای این شرکت با برد ماکیتای و همچنین با مارک خودش ابزار های باغبانی تولید می کند .

یکی از مهم ترین ابزار های تولید شده در این شرکت اره بنزینی یا همان اره موتوری می باشد که در مدل ها و قدرت های مختلف ارائه شده است .

ps-7900 dolmar یکی از محصولات این شرکت می باشد که دارای مشخصات

  • حجم موتور 78.5cm3
  • قدرت موتور 6.3ph
  • طول تیغه 50 سانتی متر
  • وزن 6.3kg

می باشد که به ما یک اره ارفه ای را ارائه می دهد .

همچنین به خاطر قدرت بالای موتور می توانید طول تیغه را افزایش دهید و به راحتی درخت و کنده با قطر های بالا را برش داد .

این محصول که موتاژ خود آلمان می باشد برای کارهای باغبانی جنگل داری و هر کار حرفه ای که نیاز به اره موتوری باشد مناسب می باشد .

اگر بخواهیم این اره را با اره بنزینی اشتیل مقایسه کنیم به لحاظ کار کرد و قیمت به راحتی متوحه می شوید که ps-7900 دولمار یک اره حرفه ای و قیمت مناسب می باشد .

نظرات

 
   
 
Captcha