بررسی دریل چکشی 8 کیلویی بوش

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

دریل های چکشی یا همان بتون کن دارای 2 حالت تخریب و گردش و تخریب می باشند

بررسی دریل چکشی 8 کیلویی بوش

 

ابزاری قدرتمند با استحکام بالا

 

ابزار بوش با بتون کن ها و چکش های تخریب شناخته ش ده اند و در این مقاله سعی در معرفی محصولی جدید از این کمپانی بزرگ را داریم
بتون کن 8 کیلویی بوش با مدل gbh 8-45 در بازار ارائه می شود.
این مدل جایگزین مدل 7 کیلویی شده که در سالهای گذشته تولید و مورد استقبال قرار گرفته بودند.
این دستگاه دارای موتور قدرتمند 1500 واتی و دارای  قدرت اعمال 12.5 ژول در هر ضربه می باشد
.  همچنین توانایی 1380 تا 2760 ضربه در دقیقه را دارد و می تواند 135 سوراخ کاری در یک روز انجام داد ، ضمن این که می تواند 1 تن تخریب در روز را انجام دهد.
این دستگاه در دو مدل gbh 8-45 d بدون دسته ویبره و gbh 8-45 dv دارای دسته ویبریشن می باشد. اولین بخشی که لرزش در آن کنترل می شود دسته اصلی می باشد همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید

 

دسته ویبرشن بوش

 

 

دومین بخشی که لرزش در آن کنترل شده سیستم ضربه زدن است و سومین بخش نیز بخش موتور دستگاه و ارتباط آن با بدنه بوده که لرزش آن با استفاده از ضربه گیر های خاصی کنترل شده است.
مدل gbh 8-45 dv با مدل ساده آن تفاوت دیگری هم دارد که آن عملکرد توربو است . این ویژگی باعث افزایش بهره وری انرژی و قدرت دستگاه در سوراخ کاری تخریب می شود.
این مدل از بتون کن های بوش نسبت به سایر ابزار ها ی موجود در این گروه تا 44% بیشتر قدرت تخریب دارد و سرعت  سوراخ کاری آن نیز به همین اندازه از سایر دستگاه های مشابه بیشتر است.
8-45 مجهز به تثبیت کننده الکترونیکی است که قدرت دستگاه را حتی در زمان اعمال بار نیز ثابت نگه داشته ضمن این که امکان تنظیم سرعت در 6 حالت مختلف برای این ابزار وجود دارد.

از جمله گروه هایی که این مدل از ابزار بوش مورد استفاده شان می تواند قرار گیرد را می توان:

  • تاسیسات آب و فاضلاب
  • تاسیسات گاز
  • نصب پنجره
  • کاشی کاران
  • نصب انکر بولت

 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha