شرکت کارچر ( کارشر )

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

هر شرکتی محصولاتی را تولید و راهی بازار می کند بعد از گذشت مدتی بر اساس خواسته بازار محصولات خود را به روز تر و بهینه تر می کند

شرکت کارچر ( کارشر )

شرکت کارچر یکی از شرکت های بزرگ و پر قدرت در زمینه تولید محصولات تمیز کننده از جمله جارو برقی انواع کارواش های صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که در سراسر جهان شناخته شده می باشد .

این شرکت بر خلاف خیلی از کمپانی های بزرگ جهان از جمله بوش آاگ متابو ماکیتا به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و برای انواع صلایقه محصولی را ارائه کرده است .

به عنوان مثال می توان به انواع کارواش های ابتدایی از k2 تا k7 و همچنین سری HD و سری های دیزلی اشاره کرد که تمامی این موارد دارای تنوع بسیاری می باشند .

ولی از آنجا که مصرف کنندگان بر اساس زمان خواستار تنوع در محصولات هستند و از محصولات بروز تر بیشتر استقبال می کنند شرکت کارچر نیز از این قاعده جا نمانده و در همین راستا به تولید محصولاتی با کارایی بهتر و استفاده راحت تر بر آمد . 

این شرکت در زمینه تولید کارواش که یکی از کاربردی ترین محصولاتش می باشد سری جدیدی را ارائه کرده که تنظیم مقدار فشار دستگاه و بار را بتوان از روی نازل کنترل کرد و به صورت الکترونیکی به گونه ای که کاربر در حین کار احساس خوبی بهش دست می دهد .

نظرات

 
   
 
Captcha