راهمای استفاده از تفنگ

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

تفنگ میخ کوب برای سرعت بیشتر در پرچ کردن و نصب توری و ورق هایی با قطر کم مناسب می باشد.

راهمای استفاده از تفنگ

تفنگ میخ کوب وسیله ای عالی و مناسب برای فیکس کردن و پرچ کردن انواع ورق ها با قطر کم و توری و انواع چیز های مورد نیاز دیگر روی دیوار می باشد و فلز می باشد .

سرعت بالای اجرا کیفیت کاری خوب راحتی در نصب از اصلی ترین موارد انتخاب این دستگاه می باشد .

از مطرح ترین برند ها می توان به هیلتی اشاره کرد که به علت قیمت بالا زیاد مورد استقبال قرار نمی گیر د . از مورد های مشابه تایوانی که جایگاه اول را می توان به آن اختصاس داد مدل کامرکس را نام برد که هم قیمت خوبی دارد و هم دارای کیفیت خوبی می باشد .

تفنگ های  میخ کوب  دارای گارانتی نمی باشند و نیازی هم به گارانتی ندارند فقط چند نکته قابل توجه در این دستگاه هست که باید توجه کرد
1هر 150 تا 200 شلیک باید مهره که شبیه به ماسوره می باشد را تعویض کرد و در این تعویض دیگاه را تمیز کرد زیرا شلیک توسط باروت انجام می شود و مقداری از باروت در لوله خان  باقی می ماند ، نکته مهم در تمیز کردن دستگاه این است که ابتدا داخل سیلند را کاملا با فرچه تمیز و سپس اگر از اسپری استفاده می کنید حتما تفنگ را کاملا خشک نمایید تاکید می شود که کاملا باید خشک شود زیا در صورت درست خشک نکردن دستگاه آسیب می بیند .
نکته نها یی در مورد استفاده از دستگاه این که حتما در هنگام شلیک نوک تفنگ بر روی سطح کار قائم باشد و هیچ زاویه ای نداشته باشد.

نظرات

 
   
 
Captcha