دریل متابو

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

دریل های متابو یکی از حرفها یترین دریل های موجود در بازار می باشد که قالبا ساخت آلمان است

دریل های ضربه ای به دریل هایی گفته می شود که در حین چرخش ضربه هم بزند و این عمل باعث سرعت بخشیدن در سوراخکاری در مصالح ساختمانی از جمله کچ و خاک و سیمان شود .

این نوع از دریل ها به دو دسته ساده یا نیمه صنعتی وگیر بکسی و یا صنعتی تقسیم می شوند .

در قسمت گیر بکس دستگاه به جای یک دنده سر آرمیچر و دنده سه پله چندین دنده با هم درگیر می باشند و همین امر باعث قدرت بیشتر در دریل شده که باعث سرعت بیشتر و استقامت بهتری در این سبک دریل می شود .

دریل ضربه ای متابو مدل sbev 1000-2 یکی از حرفه ای ترین و مناسب ترین دریل های ساختمانی می باشد که باعث ما دیگر به دریل دیگری فکر نکنیم .

کلیدالکترونیکی که هر چه قدر ما به آن فشار می دهیم دور دستگاه تعویض می شود و همچنین یک کلید دیمر دار روی دریل می باشد که می توان دور دستگاه را ثابت کرد و روی یک دور ثابت قرار داد .

 

کلید چپ گرد راست گرد که پیشرفت کرده و روی جا زغالی قرار دارد که باعث می شود سرعت چپگرد و راست گرد دستگاه با هم برابر باشد .

به غیر از کلید های دیمردار و الکترونیکی روی این دستگاه یک کلید مکانیکی قرار دارد ، که می توانید دور 1 و 2 را در دستگاه به صورت مکانیکی تنظیم نمایید .

کلید با کیفیت برای تغییر حالت ساده و ضربه ای برای سوراخکاری بر روی سطوح فلزی و چوبی و پلاستیکی و هر چیزی که باید از حات ساده اسنفاده کرد.

 

 

این دریل دارای سه نظام اتوماتیک فلزی عالی می باشد که به وسیله یک پیچ روی شفت دریل مهار شده به گونه ای که در حالت چپ گرد باز نمی شود .

شفت این دریل به گونه ای طراحی شده است که می توان از این دریل به عنوان پیچ گوشتی تا حد زیادی استفاده کرد این امر به خاطر وجود حفره ای است که برای سری پیچ گوشتی تعبیه شده است و به راحتی سری در داخل آن قرار می گیرد .

 

 

 

 

این دریل دارای سیستم های امنیتی بالایی می باشد از جمله برای کلاج ایمنی که اگر مته در حین کار قفل شود کلاج ایمنی عمل کرده که دیگر به اپراتور آسیبی نمی رساند .

از دیگر سیستم های موجود در این دریل می توان به سیستم قطع جریان برق در صورت خاموش و روشن شدن مجدد برق می باشد که باعث می شود اگر دستگاه روشن مانده باشد بعد از قطع و وصل برق دوباره دستگاه روشن نشود و نیاز به روشن کردن مجدد آن باشد .

این دریل در کیف حمل جادار و مناسب اراه شده است که می توانانواع متعلقات را در داخل /ان قرار داد .

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha